KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Mosaiktavla 12498128
nr 1249 8128
Akke Hugh Malmeström
(1894-1968), Sverige
Mosaiktavla, "Ung Madonna". Signerad, daterad -58. Motivet: 48x42
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 april 2019
kl 19:11:54
22/4 14:35:17
Akke Hugh Malmeström
Läs mer om Akke Hugh Malmeström